Zaczęło się niewinnie...

Sztuka iluzji zafascynowała mnie gdy byłem jeszcze dzieckiem. Pamiętam swoje rozemocjonowanie, gdy poznałem pierwszy efekt magiczny, a następnie pokazałem go swojej rodzinie. Satysfakcja i podekscytowanie jakie wtedy poczułem sprawiły, że natychmiast wróciłem do swojego pokoju aby zgłębiać kolejne tajniki tej pięknej sztuki. Wówczas świat znikających przedmiotów, czytania w myślach, lewitacji i innych niemożliwych dokonań, pochłonął mnie bez reszty.


Od tego czasu...

Od tego czasu przez wiele lat, intensywnie szkoliłem się chłonąc wiedzę u największych światowych autorytetów iluzji, a także występując u boku jednego z najznamienitszych prestidigitatorów w naszym kraju.

 Zdobywałem doświadczenie zadziwiając tysiące widzów w całej Polsce oraz za jej graniami, między innymi na kontrakcie w Arabii Saudyjskiej. Moje umiejętności z powodzeniem prezentowałem w najróżniejszych warunkach:  na ulicy, w restauracjach, w teatrach, w domach kultury, na prywatnych posesjach, w lożach VIP, na festynach, weselach, imprezach firmowych, dla kilku osób i dla kilku tysięcy!

W rezultacie...

Tak bogaty bagaż doświadczeń daje mi pewność tego, że każde zlecenie jestem w stanie wykonać profesjonalnie i na najwyższym poziomie.

Współtworzyłem  ,,Spektakl Iluzji” wystawiany na deskach teatrów naszego kraju, Widowisko ,,Legendy Polskie” oraz jestem autorem show iluzjonistyczno-mentalistycznego ,,Arbitrium”.

Spora część mojego repertuaru to autorskie efekty, które zyskały uznanie i zadziwiały nawet najlepszych iluzjonistów na świecie!

Słyszałem jednak, że nieładnie tak się chwalić… dlatego przekonaj się na własne oczy o tym co potrafię!